Про нас

ШАНС КИЕВ

Клуб створений і зареєстрований під егідою КСУ в лютому 2003 року, є всепородним клубом і центром мисливського собаківництва.

Основна діяльність клубу:

1. Консультації власників собак з питань вирощування і годівлі. Проводимо консультації по специфіці вирощування цуценя конкретної породи. Ми надаємо членам клубу дисконтні картки на продукцію APG (корми, кормові добавки, косметика для тварин таких фірм як Orijen, ACANA, BIOFAKTORY, ESPREE.)

2. Заняття і дресирування службових порід. Загальний курс дресирування. Дресирування по системі IPO (міжнародна система дресирування - слідові робота, слухняність, захист). Інструктори також займуться коригуванням поведінки Вашої тварини. Допомога в підготовці тваринного до виставки, а також в подальшому його показі на виставках.

3. Натаска, наганяння, отруїла собак мисливських порід. Натаска ретриверов (подача і апортировки дичини), натаска лягавих собак, П-образна нора, бігу хортів, консультації з досвідченими натасчікамі.

4. Тести і випробування собак мисливських порід. Клуб проводить випробування і змагання (отримання дипломів і сертифікатів FCI) за робочими якостями собак мисливських порід.

5. Допомога заводчикам в реалізації цуценят. Ми розміщуємо на сайті інформацію про народження цуценят з координатами заводчика.

6. Продаж цуценят. Звернувшись до нас в клуб при купівлі щеняти, Ви отримаєте достовірну інформацію про якість того чи іншого посліду.

7. Проведення виставок. Ці заходи дозволяють оцінити роботу кінологів з розвитку і вдосконалення порід, відображають стан поголів'я собак.